Wyślij wiadomość
CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD
E-mail sales@china-creator.com TEL: 86-755-26710992
Dom >
CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD profil firmy

CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD

Twórca (China) Tech Co., Ltd

Aby umożliwić bezpieczniejsze, łatwiejsze płatności !

Założona w 2001 r. firma CREATOR (CHINY) TECH CO., LTD jest pierwszym w Chinach zestawem wbudowanych czytników kart, czytników kart, badań i rozwoju urządzeń Note Validator
  • Chiny CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD profil firmy
  • Chiny CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD profil firmy
  • Chiny CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD profil firmy
  • Chiny CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania
Rodzaj działalności: Producent , Eksporter , Sprzedawca
Marki: CRT
Ilość pracowników: 150~200
Coroczne wyprzedaże: 10 Million-20 Million
Rok założenia: 2001
Eksport szt: 80% - 90%
Wstęp

Chiny CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD profil firmy 0

Założona w 2001 roku firma CREATOR (CHINY) TECH CO., LTD jest pierwszym w Chinach zestawem wbudowanych czytników kart, czytników kart, badań i rozwoju urządzeń Note Validator, produkcji i sprzedaży w jednym z przedsiębiorstw high-tech.Jesteśmy pionierem modułu płatności kartą i modułu płatności gotówką w Chinach. Po ponad 20 latach głębokiej uprawy w branży, zakorzenionej w profesjonalnych dziedzinach w celu promowania innowacji i rozwoju, stajemy się wybitnym dostawcą modułów płatniczych.

 

OdnośnieOpierając się na ciągłych innowacjach w zakresie badań i rozwoju, opanowaliśmy najbardziej zaawansowaną podstawową technologię w branży. I elastyczna obsługa zróżnicowanych potrzeb globalnej większości klientów, aby zapewnić bardziej wydajne, doskonalsze rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, przestrzegać korzystnej dla wszystkich współpracy z klientami, aby stworzyć wyższą wartość dla globalnych użytkowników. Nasze produkty są szeroko stosowane w finansach, komunikacji, energetyce, transporcie, opiece medycznej, ubezpieczeniach społecznych, kontroli podatkowej, cłach i innych dziedzinach i są wysoko cenione przez klientów z różnych branż.

 

Jakprzedsiębiorstwo naukowo-technologiczne, które przywiązujemy dużą wagę do innowacji technologicznych. Przeszedł certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001 w 2002 roku. Osiągnięcia badawczo-rozwojowe są niezwykłe: uzyskało ponad 130 praw własności intelektualnej i 8 międzynarodowych certyfikatów EMV i CE.

 

Chiny CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD profil firmy 1

 

IW przyszłości wprowadzimy szersze możliwości rozwoju.Zaangażowani w rozwój przetwarzania kart, zwiększymy integrację aplikacji modułu płatności, mobilnego Internetu i sztucznej inteligencji AI+ oraz pogłębimy badania i rozwój oraz innowacje cyfrowych produktów serii RMB.W przyszłości Shenzhen Chuangzi będzie polegać na zaawansowanych badaniach i możliwościach rozwoju technologii, aby promować cyfrową transformację firmy, podążać zrównoważoną, zieloną i innowacyjną drogą oraz stać się wiodącym światowym dostawcą rozwiązań w zakresie przetwarzania kart i inteligentnego odczytu.

 

Dowciph zdolności do ulepszania innowacji, wyjątkowe elastyczne dostosowywanie, szybsza dostawa i doskonała obsługa, Creator zdobył zaufanie i współpracę ze strony globalnych klientów.Stosujemy się do koncepcji rozwoju „Skupienie się na kliencie” i nieustannie poświęcamy się rozwojowi branży modułów płatniczych, aby stworzyć maksymalną wartość dla naszych klientów.

 

 

 

Service

CREATOR stale rozwija się wraz z unowocześnianiem systemu zarządzania, standaryzacją przepływów, intensyfikacją architektury.Bazując na Chinach i zmierzając w kierunku globalnym, CREATOR stale rozwijałby się i tworzył, ustanawiając wielką perspektywę z klientami, aby zmaksymalizować wzajemną wartość i lepiej popchnąć branżę.

 

Chiny CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD profil firmy 0

Historia

Chiny CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD profil firmy 0

Nasz zespół

Chiny CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD profil firmy 0

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86-755-26710992
8/F, blok T3, Hualian City Business Center, No.1001 Nanshan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny. Kod pocztowy: 518054
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas